Dvaras įsikūręs Jonavos rajone, 24 km. nuo Kauno. Barborlaukio dvaras – prabangiai jauki vieta elegantiškai ir įsimintinai Jūsų šventei.

Galime pasiūlyti dvaro salę, priimančią iki 80 asmenų. Nuo akimirkos, kai pasirinksite mūsų dvarą savo organizuojamai šventei, Jumis pasirūpins atsidavę profesionalūs darbuotojai, kurie suplanuos kiekvieną Jūsų specialios dienos akimirką.

Nesvarbu ar tai Jūsų svajonių vestuvės ar jubiliejus, mūsų komanda pavers šią dieną įsimintina. 

Barborlaukio dvaro liuksas – su vaizdu į ežerą ir itin didele dvigule lova. Taikomos specialios nakvynės kainos Jūsų šventės svečiams, o nuostabi dvaro aplinka – įstabi vieta fotosesijoms. Erdvi stovėjimo aikštelė sutalpins visus svečių automobilius.

Jūsų patogumui

Siūlome Jums ne tik pokylio vietą, bet ir visas organizacines šventės paslaugas, kurių dėka neteks nerimauti dėl jokių galimų rūpesčių. Pagal Jūsų norus papuošime sales, bei kambarius, specialiai Jūsų šventei parengsime individualų valgiaraštį, užsakysime šventės vedėjus, muzikos atlikėjus, fotografus. Viskas yra užfiksuojama dvišale sutartimi, kuri abipusiai naudinga tiek mums, tiek besinaudojantiems mūsų paslaugomis. Sutartyje numatomi visi pageidavimai, smulkmenos, kas užtikrina, jog vestuvės vyks sklandžiai taip, kaip buvo užfiksuota abipusiu sutarimu.

Į viršų